Byt 4+kk, Zadar, Chorvatsko

€518,101

Popis

Moderní investiční byty se 3 ložnicemi v rámci 5* komplexu přímo u pláže nedaleko Zadaru.

K dispozici je několik typů apartmánů s 3 ložnicemi, otevřeným obývacím prostorem s kuchyní a jídelním koutem, 2 nebo 3 koupelnami, s terasami i zahradami, s výhledy na moře. Všechny rezidence jsou navrženy podle nejvyšších standardů kvality a funkčnosti, a jsou zařízeny nábytkem v minimalistickém designu inspirovaným Jadranskými motivy – skála, les, olivový háj, moře, vlny a vítr. Jsou vybaveny špičkovými zařízeními a technologiemi, zařízeny s využitím vybraných přírodních materiálů a příjemných barev.

Rezidence jsou vytvořeny tak, aby byly zdrojem potěšení a relaxace. Svým majitelům poskytují celou řadu výhod a benefitů. Management resortu garantuje minimální roční výnos 4 % do roku 2027. Očekávaný roční výnos po roce 2027 je 4-6 %, včetně údržby za účelem zachování špičkové kvality a vysoké atraktivity nemovitostí. Vlastník má možnost nemovitost využívat až 4 týdny v sezoně a dle přání mimo sezónu. Vplujte do přístavu své dovolené a bezstarostně si užívejte to, co vás skutečně naplňuje.

Rezidence se nachází v jedinečném 5* resortu, uvnitř kterého se nachází budova hotelu, několik velkých bazénů, dětský bazén a hřiště a šest budov s 60 rezidencemi, před kterými se nachází upravená pláž. Středisko má ideální polohu v samém centru Dalmácie, pouhých 25 km od Zadaru a letiště Zadar, 50 km od Šibeniku a pouze 2,5 hodiny jízdy od Záhřebu. V oblasti se nachází 5 národních parků a 3 přírodní parky.

Resort je orientovaný na rodiny s dětmi a nabízí pohodlné zázemí všem generacím. Nachází se zde:
~ Recepce
~ Služba concierge
~ Dva velké venkovní bazény s lehátky
~ Restaurace
~ Vnitřní a venkovní bar
~ Wellness a SPA zóna
~ Fitness
~ Prostorný park bohatý na zeleň
~ Dětský bazén
~ Venkovní dětský park
~ Dětský klub
~ Dobře udržovaná pláž před samotným letoviskem
~ Nově postavený přístav v bezprostřední blízkosti

Resort je obklopen hřejivým dotekem historie a přírody – nádhernou archeologií a architektonickým dědictvím, sady, olivovými hájemi a vinicemi, kilometry
přírodních turistických a cyklistických stezek a půvabné dostupné zátoky v čistém moři Pašmanského kanálu s více než 2 600 slunečnými hodinami ročně.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share