Apartmánový dům 10+4kk, Grebaštica, Chorvatsko

€550,000

Popis

Vila na prodej ve vyhledávané turistické destinaci s designovými a pečlivě zařízenými apartmány, pouze 50 metrů od moře.

Vila má rozlohu 250 m2, byla postavena na pozemku o rozloze 520 m2 a interiér vily je zařízen se zvláštním důrazem na detaily. Dům je rozdělen na přízemí, první a druhé patro. V přízemí se nachází apartmán se třemi ložnicemi podle následující dispozice: obývací pokoj s jídelnou, dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou, a dva východy na balkon. První patro je uspořádáno na stejném principu jako přízemí. Ve druhém patře se nacházejí dva jednoložnicové apartmány podle následující dispozice: obývací pokoj s kuchyní, pokoj a koupelna. Všechny apartmány jsou plně klimatizované a vybavené. Vila je dobře izolovaná, má solární panely pro ohřev vody, obsahuje bezpečnostní systém a má 7 parkovacích míst. Vila má také zahradní domek o rozloze 25 m2. Za domem se nachází malá pečlivě upravená zahrada, která dodává této nemovitosti kouzlo. Dům se nachází 50 m od moře a má krásný výhled na Jaderské moře. V blízkosti jsou obchody, město Šibenik je vzdáleno 10 km a letiště Split 50 km. Nemovitost lze využít jako dům pro více rodin nebo jako skvělou investici pro pronájem apartmánů.

Grebaštica je malebné městečko nacházející se 15 km od Šibeniku, v zátoce nedaleko poloostrova Ostrica. Grebaštica je obklopena oblázkovými plážemi a středomořskou vegetací. Grebaštica ožívá zejména během letních měsíců. Konají se zde různé hudební večery, rybářská noc a mnoho dalších událostí. Milovníci sportu a aktivní dovolené se mohou těšit na potápění, rybaření, plachtění, pěší turistiku, cykloturistiku, volejbal, basketbal, fotbal a mnoho dalších aktivit.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share