Apartmánový dům 6+2kk, Rogoznica, Chorvatsko

€465,000

Popis

Dvoupodlažní dům pouhých 15 minut jízdy od centra Rogoznice, který se nachází v klidné lokalitě, několik minut chůze od pláže.

Dům se rozkládá na dvou podlažích a má dva apartmány. Obytná plocha činí 154 m² a je postaven na pozemku o rozloze 390 m². V přízemí se nachází dvoupokojový apartmán, který se skládá z obývacího pokoje, kuchyně, jídelny, dvou ložnic a koupelny a má krytou terasu. Venkovní schodiště vede do druhého patra, kde je rovněž dvoupokojový byt se stejnou dispozicí. Z apartmánu je přístup na terasu s výhledem na moře. V rámci domu je k dispozici gril k použití, parkoviště a letní kuchyně o rozloze cca 15 m². Dům je vzdálen cca 150 m od moře a na krásnou písečnou pláž se dostanete pěšky. Objekt se nachází v klidném, malém městečku a je vzdálen asi 40 km od letiště Split.

Rogoznica je oblíbené turistické letovisko s historickým centrem. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share