Apartmánový dům 14+5kk, Podstrana, Chorvatsko

€1,550,000

Popis

Dům v první linii u moře s pěti apartmány s balkony s výhledy na moře a dalším potenciálem.

V prvním nadzemním podlaží tohoto domu se nachází suterén, ve kterém je obchodní prostor (skládá se z pracovního prostoru, toalety, servisního prostoru) s užitnou plochou 92 m2 (kondominium). Prostor je ideální pro stravovací aktivity v kombinaci s turistickými pronájmy. Jako další možnost mohou být z tohoto prostoru vzhledem k výšce stropu 5 m vytvořeny dva dvoupodlažní byty.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází byt skládající se ze tří ložnic, dvou koupelen, předsíně, komory, kuchyně, jídelny – obývací pokoj – uzavřená část 103 m2 a krytá terasa 11,50 m2 a nekrytá terasa 31 m2, sklad 2 m2, celkem se jedná o rozlohu 147 m2.

Ve třetím patře je byt, který má tři ložnice (každá s koupelnou, jedna s vlastním krytým balkonem o rozloze 7,45 m2), kuchyň s jídelnou a obývacím pokojem a velkou terasu na jihu 12 m2. Obestavěný prostor 61,56 m2 a terasa a balkon 19,45 m2. Na stejném patře se nachází další byt skládající se z ložnice s koupelnou a vlastním balkonem (nekrytá část 4,35 m2 a krytá část 7,56 m2), kuchyně a další ložnice s koupelnou a vlastním balkonem (nekrytá část 4,10 m2 a krytá část 6,97 m2). Uzavřený prostor 34,16 m2, balkony 23,08 m2. Celkově má třetí patro 95,72 m2 uzavřené části a balkony činí 42,53 m2.

Ve čtvrtém patře je byt, který se skládá ze čtyř ložnic (každá s vlastní koupelnou), kuchyně a obývacího pokoje, terasy na jihu a balkonu (17,58 m2) a terasy na severu 200 m2. Celkové bydlení s balkony a terasou činí 108 m2. Na severní terase je gril, velký stůl určený pro příjemné posezení u grilu a prostorná část na opalování. K dispozici je také vyhrazená plocha pro bazén.

V pátém nadzemním podlaží je byt v podkroví skládající se ze dvou ložnic, koupelny, předsíně, šatní skříně, kuchyně – jídelny – obývacího pokoje, 47,87 m2 a balkonu 4,87 m2.

Vzdálenost od moře je asi 20 metrů. Před domem a mořem je místní komunikace. Oblázková pláž přímo před domem je přírodní (pláž není vytvořena umělým zasypáváním), kterou využívá především několik domů v okolí. Dům má vlastní parkoviště s 8 parkovacími místy a možnost parkování pro další 2 auta. Apartmán v přízemí má ústřední topení a 2 klimatizace. Ostatní apartmány mají topení / chlazení a každý pokoj disponuje také vysoušeči vlasů. Na střeše domu jsou solární panely, které zajišťují teplou vodu pro celý dům. Dům byl postaven v roce 2000 a je napojen na kanalizaci. Obytná plocha domu činí cca 560 m2.

Každý pokoj má vlastní koupelnu a klimatizaci. Výhodou tohoto domu je také blízkost moře, oblázková pláž a výhled z teras na otevřené moře, který přitahuje turisty a kromě osobního potěšení je velmi dobrou turistickou investicí.

Podstrana je malé turistické městečko, které se nachází pouhých 8 km od Splitu mezi řekami  Žrnovnica a Mutogras. Město je kromě kulturního dědictví známé svým výborným vínem a olivami. Také pro svou kulinářskou nabídku a krásné pláže, které se táhnou v délce 9km. Podstrana je plná starých vil, renesančních paláců a prázdninových domů. První známí osadníci byli Illyrové, kteří obývali nejstarší část města “Pituntium”. Četné památky a archeologické nálezy svědčí o bouřlivé minulosti města. Milovníci historie mohou navštívit staré město, dům Cidro, kostel sv. Jiřího Perunského, kamennou sochu Panny Marie, sochu sv. Antonína Paduánského, kostel svatého Antonína a Rocca, kostel sv. Fabiana, zbytky starověké vily u Panny Marie v Sitě a mnoho dalších. Z archeologických nálezů můžete navštívit megalitické kameny původních zdí Pituntija, kopec Pišćenica, část římské mozaiky na starém hřbitově sv. Martina, hrady Illyrian (dnešní staré město), pozůstatky římského kamenného mlýna, torzo římského boha a mnoho dalších. Sportovní a rekreační milovníky potěší nabídka vodních sportů, plážový volejbal, futsal, tenis a mnoho dalších aktivit. Pokud dáváte přednost dalmátské kuchyni, nezapomeňte navštívit restaurace “San Antonio”, “Zlatni Lav”, “Martin” a “Dioklecijan”.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share