Byt 3/4+kk, Denia, Španělsko

€290,100

Popis

Nový komplex apartmánů s terasou s výhledem na moře nebo s výhledem na horu Montgó, na pláži La Almadraba v Denii na pobřeží Costa Blanca.

Apartmány nabízejí velké terasy s krásnými výhledy na moře, Montgó nebo udržovanou urbanizaci a snaží se maximálně využít světlo Středozemního moře. Najdete zde přízemní byty s terasami až do velikosti 100 m2 a penthousy s terasami až do 30 m2 s nádhernými výhledy. Byty nabízejí prostorné a otevřené prostory s otevřenou kuchyní se snídaňovým barem a obývacím pokojem s přímým vstupem na terasu. Kuchyně je zařízená a vybavená troubou, elektrickým sporákem a digestoří. Koupelny jsou vybaveny sprchou s přírodním deštěm a kamennou sprchovou vaničkou s integrovanou sprchovou zástěnou, umyvadlovým nábytkem, zrcadlovými a halogenovými světly. Byty jsou vybaveny pancéřovými dveřmi a okny s dvojitým zasklením pro dokonalou izolaci hluku a teploty, navíc v zařízení bytů je klimatizace, domotika a skříně. V rámci urbanizace jsou čtyři bloky o třech podlažích plus suterén s garážemi a sklady. Každý blok má svůj výtah. Kromě velkých zelených ploch obklopujících komunitní bazén jsou zde pergoly a plně oplocený pozemek pro bezpečnost. Místo nabízí perfektní rovnováhou mezi klidem přírody a všemi službami dostupnými během několika minut. Els Poblets se nachází jen 500 metrů od urbanizace, kde najdete supermarkety, restaurace, kavárny, veřejnou dopravu. Centrum Denie je vzdáleno 9 km.

Aktuálně volné byty se 2 ložnicemi (88 – 92 m2) se pohybují v cenách od 290 100 do 403 100 EUR, byty se 3 ložnicemi (103 – 92 m2) od 352 000 do 445 000 EUR.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share