Vila 4/5+kk, Altea, Španělsko

€637,000

Popis

Moderní vily v rezidenčním komplexu s jedinečnou architekturou v přírodním prostředí, s panoramatickým výhledem na Středozemní moře, Alteu a panorama Benidormu.

Uzavřený a hlídaný rezidenční komplex nabízí samostatné domy navržené podle nejmodernější architektury, kde má každá rezidence svůj vlastní exkluzivní design, který ji činí jedinečnou. Domy se vyznačují přirozeným světlem a velkými vnitřními prostory. Dispozice nabízejí 3 a 4 ložnice, 4 a 5 koupelny, otevřenou kuchyň, obývací pokoje a jídelny různých tvarů, terasu, bazén, gril, uzamčenou garáž a výtah. Ceny vil se pohybují od 637 000 EUR po 735 000 EUR.

Komplex má velmi dobrý přímý přístup na dálnici, leží 10 km od Benidormu, jen 50 km od letiště v Alicante a 100 km od letiště ve Valencii. Velmi blízko je golfové hřiště. Malebné pobřežní město Altea s krásným historickým centrem nabízí všechny služby a volnočasové aktivity velkého města a současně poskytuje otevřené vyhlídky na přírodu a intenzivní modrou barvu Středomoří.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share