Byt 4+kk, Benidorm, Španělsko

€1,200,000

Popis

Luxusní apartmány v první linii u pláže v Benidormu.

Nový obytný komplex se skládá z 8 luxusních apartmánů,  4 jednopodlažních bytů v přízemí a 4 dvoupodlažní byty (mezonetové) v horním patře. Všechny apartmány mají prostornou terasu a soukromý nekonečný bazén.

Jednopodlažní apartmány mají 3 ložnice a 2 koupelny. Je zde otevřená kuchyně, obývací pokoj s jídelnou a úložný prostor. Hlavní ložnice má koupelnu a šatnu. K dispozici jsou 2 terasy. Na hlavní terase je chill-out zóna a bazén. Dvoupodlažní apartmány mají 3 ložnice a 3 koupelny. V přízemí je jedna ložnice s koupelnou, otevřenou kuchyní, obývacím pokojem s jídelnou, toaletou a vstupem na hlavní terasu s bazénem. V nejvyšším patře jsou 2 ložnice, 1 koupelna a 2 terasy. Nové apartmány v Benidormu jsou vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním. Konstrukce z materiálů nejvyšší kvality.

Tento nový projekt v Benidormu se nachází na klidné pláži Poniente (Playa Poniente). V blízkosti je veškerá občanská vybavenost: banky, supermarkety, restaurace, kavárny, veřejná doprava.

Benidorm je vibrující město s nádhernou širokou písčitou pláží a největším počtem výškových budov na obyvatele na světě, ležící na pobřeží Costa Blanca (toto město velmi připomíná města na Floridě – Miami a pod.). Je velmi oblíbené především mezi Brity, kteří převládají mezi turisty. Benidorm nabízí bohatý noční život a má specifickou klientelu, která sem jezdí po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share