Byt 3+kk, Denia, Španělsko

€285,000

Popis

Luxusní byty v první linii pláže ve Španělsku.

Tato moderní rezidence, sestávající ze 100 luxusních bytů se nachází v první linii v pláže, v privilegovaném prostředí, u jedné z nejkvalitnějších a nejlépe hodnocených pláží ve Španělsku, s prvotřídními vlastnostmi a výhledem na moře, s rozsáhlými upravenými plochami, dětským hřištěm, podzemním parkovištěm a upraveným společným bazénem pro dospělé a děti.

Byty se pohybují v rozmezí od € 285 000 (2 ložnice, 2 koupelny, terasa) do €499 000 (3 ložnice, 2 koupelny, terasa).

Byty ve fázi 1 budou k předání v dubnu 2024. Fáze 2 se bude předávat v červenci 2024.

Ve městě Denia se můžete těšit na více než 20 kilometrů pobřeží. Můžete se vydat na četné pláže a zátoky v obci. Kromě toho si užijete rozsáhlé pláže s jemným pískem na severu Denie, kde najdete nejoblíbenější a nejnavštěvovanější pláže této oblasti. V jižní části Denie najdete úžasné zátoky mimořádné krásy, které se ukrývají mezi útesy nejprudší linie pobřeží. Pláže a zátoky v Denii jsou díky kvalitě průzračné vody ideálním místem pro milovníky potápění. Mohou zde pozorovat mořskou flóru a faunu, která je zde obklopuje.
Některé z místních pláží navíc získaly ocenění Modrá vlajka jako uznání kvality služeb a vybavení těchto pláží. Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share