Byt 3+kk, Rogoznica, Chorvatsko

€680,000

Popis

Krásné moderní apartmány v novostavbě s výhledem na moře a vířivkou na prostorné terase.

Na skvělém místě v blízkosti restaurací, kaváren a obchodů se plánuje výstavba budovy s luxusními apartmány s krásným výhledem na moře a pouze 190m od pláže. Plánované zahájení výstavby je v září 2022, dokončení výstavby se předpokládá v roce 2023.

Budova se bude skládat ze tří podlaží.

PŘÍZEMNÍ PODLAŽÍ:
– V přízemí budovy se budou nacházet dva dvoupokojové byty (57 m2 + terasa 10 m2) s prostorným obývacím pokojem propojeným s kuchyní a jídelnou. Každý byt bude mít přístup na zahradu o rozloze 180 m2. Cena každého bytu je 275 000 EUR. PRODÁNO

PRVNÍ PODLAŽÍ:
– V prvním patře se bude nacházet jeden byt o rozloze 89 m2. Bude se skládat ze dvou ložnic (každá s koupelnou), obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje a jedné ložnice je vstup na terasu o rozloze 26 m2, jejíž součástí je vířivka. Z druhé ložnice je východ na terasu o velikosti 4 m2. Cena bytu je 530 000 EUR. PRODÁNO

DRUHÉ PODLAŽÍ:
– Ve druhém patře se nachází jeden byt o rozloze 94 m2. Bude se skládat ze dvou ložnic (každá s koupelnou), obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. Z obývacího pokoje a ložnic je vstup na terasu o rozloze 34 m2, jejíž součástí je vířivka. Z jedné ložnice je také přístup na krytou terasu o rozloze 14 m2. Střecha tohoto krásného podkrovního bytu je z poloviny prosklená a lze ji otevřít. Cena bytu je 680 000 EUR.

Ke každému apartmánu náleží hlídané parkovací místo v rámci pozemku.

Budova má veškerou potřebnou infrastrukturu.

Rogoznica je malá rybářská a zemědělská obec s méně než tisíci obyvateli. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share