Byt 3+kk, Sardinie, Itálie

€550,000

Popis

Unikátní apartmán s nádherným výhledem na moře v nové a exkluzivní rezidenci pouze s 12 jednotkami s bazénem a přímým přístupem na krásnou pláž.

Byt se nachází v prvním patře a má vnitřní užitnou plochu 80m2 a velkou terasu cca 20 m2 s krásným výhledem na pláž a moře. Byt má 2 ložnice, 2 koupelny, obývací pokoj s jídelnou. Nemovitost je postavena podle koncepce úspory energie díky instalovanému fotovoltaickému systému. Komplex leží v nádherné zátoce s bílopísečnou pláží. Město, turistický a obchodní přístav a
mezinárodní letiště jsou cca. 30 km daleko. Turistické letovisko Geremeas, známé pro své moře a nádherné pláže, se nachází ve východní část „Golfo degli Angeli“ vyznačující se krásnými zátokami. To je ideální místo, kde si můžete užít krásné západy slunce slunce, které se pomalu v dálce schovává za Cagliari.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share