Dům 4+kk, Rogoznica, Chorvatsko

€680,000

Popis

Krásná nová vila na pozemku o rozloze 900 m2, 2 km od moře pro všechny, kteří si chtějí užívat soukromí, klidu a krásného výhledu na moře.

Obytná plocha domu je 100 m2. Vila byla postavena v roce 2015 a skládá se ze tří ložnic, tří koupelen, prostorného obývacího pokoje s kuchyní a vstupem na krásně upravenou terasu s bazénem o rozloze 9,8 m x 3,5 m. Vila je kompletně zařízená a pěkně vyzdobená. Na krásně upraveném a udržovaném pozemku se nachází vestavěný gril, venkovní sprcha a prostor na opalování. Parkovací místa jsou k dispozici v rámci pozemku.

Centrum s veškerou potřebnou občanskou vybaveností (restaurace, obchody, kavárny, trhy atd.) se nachází pouhé 2 km od domu. Dům má veškerou potřebnou infrastrukturu a letiště je vzdáleno 32 km.

Rogoznica je malá rybářská a zemědělská obec s méně než tisíci obyvateli. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share