Popis
Samostatně stojící dům s krásným výhledem na moře, pouhých 40 metrů od pobřeží.
V klidné části Dvornice nedaleko Rogoznice se nachází rozestavěný samostatně stojící dům s krásným výhledem na moře, určený k rekonstrukci stávající části a dostavbě. Nemovitost stojí na pozemku o výměře 197 m² a rozkládá se na dvou podlažích. Celková plocha domu činí přibližně 106 m². Součástí nabídky je již zpracovaný a schválený projekt rekonstrukce, který novému majiteli výrazně usnadní dokončení celé nemovitosti.
Podle projektu bude v přízemí vybudován apartmán s jednou ložnicí, zatímco v prvním patře vznikne prostornější apartmán se dvěma ložnicemi. Obě bytové jednotky budou mít samostatné vstupy, což umožňuje jejich nezávislé využívání a otevírá zajímavé možnosti jak pro turistický pronájem, tak pro kombinaci vlastního bydlení a investice.
K domu náleží garážové parkovací stání a k nemovitosti vede asfaltová příjezdová cesta. Díky výborné poloze, blízkosti moře a klidnému okolí představuje tato nemovitost atraktivní příležitost pro ty, kteří hledají dům u moře s potenciálem dalšího zhodnocení.
Hlavní výhody:
- vzdálenost od moře pouze 40 m
- krásný výhled na moře a oblast Rogoznice
- schválený projekt rekonstrukce
- dva samostatné apartmány s vlastním vstupem
- apartmán s 1 ložnicí v přízemí
- apartmán se 2 ložnicemi v prvním patře
- garážové parkovací stání
- klidná lokalita
- asfaltová příjezdová cesta
- možnost dokončení podle vlastních představ
Po dokončení vznikne atraktivní nemovitost v bezprostřední blízkosti moře, vhodná jak pro vlastní rekreaci, tak jako investice určená k turistickému pronájmu.
