Byt 4+kk, Villajoyosa, Španělsko

€550,000

Popis

Luxusní byt s bazénem, zahradou a v pěkném komplexu v první linii u pláže.

Prostorný byt, velmi světlý, velmi dobře udržovaný, čerstvě vymalovaný a s velmi dobrými vlastnostmi. Má 3 ložnice, z nichž hlavní má spoustu světla s vlastní koupelnou a přístupem na terasu. Dále jsou k dispozici další dvě ložnice a druhá plnohodnotná koupelna, obývací pokoj s přístupem na terasu a plně vybavenou kuchyní se všemi spotřebiči. Byt má prostornou prádelnu a šňůru na prádlo.
Terasa je obrovská s přístupem z hlavní místnosti a z obývacího pokoje. K bytu náleží malý kousek zahrady. Ze zahrady mají přímý přístup do městské zástavby. V domě je wifi, čerpadlo na teplou a studenou vodu, podlahové vytápění, parkovací místo a skladovací místnost. Parkovací místo a skladovací místnost jsou poměrně velké. Mohlo by zde být další dodatečné druhé místo. Vybavení je perfektní, dům má velmi dobrou elektrotechnickou studii a velmi kvalitní rozvody. Součástí urbanizace jsou 3 bazény s bazénem pro dospělé a děti, zahrady a vycházková zóna. Urbanizace má přímý přístup na pláž. Jedná se o velmi klidnou urbanizaci. Je to ideální byt pro celoroční bydlení nebo pro druhé bydlení. Jako investice je ideální a velmi dobře se pronajímá.

Město Villajoyosa, které se nachází cca 40 min jízdy od letiště v Alicante, je známé jako centrum pro výrobu čokolády. Město má tři továrny na čokoládu. Villajoyosa má přes tři kilometry písečných pláží, krásnou marinu, promenádu podél celé centrální pláže a typické kultovní vícebarevné domy rybářů. Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share