Byt 4+kk, Zadar, Chorvatsko

€1,230,000

Popis

Exkluzivní byt v elegantní městské vile v klidné lokalitě v Arbanasi, Zadar.

Tato luxusní nemovitost nabízí výjimečnou kvalitu života. Ve vile jsou dva apartmány, každý byt má samostatný vchod a odpovídající část suterénu s bohatou nabídkou vybavení, včetně technických místností, koupelny s WC, posilovny, wellness a skladů. Pro větší pohodlí a relaxaci je ve wellness k dispozici vířivka a sauna.
Tento prostorný tříložnicový byt o celkové výměře 206,12 m2 se rozkládá na suterénu a přízemí. Skládá se z prostorného otevřeného konceptu obývacího pokoje s jídelnou a moderní kuchyní, která vede na krytou terasu a velkou zahradu 200 m2 s vlastním bazénem 35 m2. Součástí bytu jsou také tři prostorné ložnice, každá s vlastní koupelnou, samostatné WC a velká chodba a vstupní hala. Pro nájemníky jsou k dispozici dvě parkovací místa. V ceně je kompletní nábytek zobrazený na vizualizaci! Předpokládaná energetická třída je A+. K vybavení objektu patří hliníková okna Schüco s elektrickými žaluziemi, Smart home management systém (KNX), klimatizace Mitsubishi, podlahové vytápění, bračský kámen, hydromasážní vana Jacuzzi a sauna. Plánované ukončení prací je léto 2024. Prodávající je právnickou osobou v systému DPH, kupující tedy neplatí daň z prodeje nemovitosti.
Tato nemovitost se nachází ve výborné lokalitě, pouhých 100 m od moře. Je ideální pro rekreaci nebo trvalé bydlení po celý rok.

K dispozici je také byt v 1.patře, ke kterému náleží střešní terasa. Cena 1 600 000 EUR.

Zadar je město v chorvatské Dalmácii, na pobřeží Jaderského moře, 270 km jižně od Záhřebu. Je pátým největším chorvatským městem, třetím na jaderském pobřeží. Je správním centrem stejnojmenné župy. Město se nachází v centrální části chorvatského pobřeží Jaderského moře. Historické město se rozvinulo na poloostrově, který přiléhá k pevnině z jihovýchodní strany. Poloostrov je díky blízkým ostrovům chráněn od otevřeného moře; klidný záliv umožnil historicky vznik vlivného přístavu. Přístup k němu je možný prostřednictvím tzv. Zadarského kanálu. V blízkosti Zadaru se nachází pohoří Velebit a oblast bývalé Krajiny, resp. Liky u hranice s Bosnou a Hercegovinou. Kolem Zadaru se nachází pět národních parků: národní park Krka, národní park Paklenica národní park Severní Velebit, národní park Kornati a národní park Plitvická jezera.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share