Byty 4+kk, Zadar, Chorvatsko

€415,000

Popis

Krásné moderní apartmány s bazénem či vířivkou nedaleko Zadaru.

Apartmány v nové budově, která je v současné době ve výstavbě. Budova se nachází jen asi 5,6 km od centra Zadaru. V současné době jsou v budově na prodej 2 apartmány. Všechny apartmány mají 3 ložnice a 2 koupelny.

Bytu má 126,62 m2 už.plochu, má jacuzzi bazén na střešní terase, saunu, garáž a parkovací stání, zahradu. Cena je 625 000 EUR, možnost dokoupení garážového stání za 15 000 EUR.

Poslední byt je mezonetový, má obytnou plochu 108,59 m2, disponuje vířivkou na střešní terase, infra saunou, garáží a parkovacím stáním, skladem. Cena je 415 000 EUR, možnost dokoupení garážového stání za 15 000 EUR.

Zadar představuje živé srdce celé severní Dalmácie. Rozkládá se zčásti na pevnině a zčásti na malém poloostůvku. Pobřeží obklopuje mnoho menších i větších ostrovů (Pašman, Dugi Otok, Ugljan aj.) V příjemné dojezdové vzdálenosti jsou Národní chráněné parky Paklenica a Kornati. Zadar láká turisty nejen na skvělé koupání a širokou nabídku služeb, ale také na množství historických památek: kostel sv. Donáta, katedrálu sv. Anastázie, antické fórum, či spoustu dalších převážně románských a renesančních staveb. Historickému centru dominuje proslulá ulice Kalelarga, společensky živo je především v přístavišti Foša, nebo v pevnosti Arsenal. Objevíte tu i četná muzea.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share