Dům 4+kk, Altea, Španělsko

€420,000

Popis

Tradiční španělský dům se soláriem a výhledem na moře.

Tento tradiční městský dům se nachází v srdci starého města Altea a má rozlohu 150m2. V tomto domě se v roce 1903 narodil malíř Juan Navarro Ramón, Picassův současník. Dům se skládá ze čtyř podlaží. Dům má tři pokoje, dvě koupelny, terasu, balkón i krb.
V přízemí na nás čeká velký obývací pokoj s jídelnou a otevřenou kuchyní. V prvním patře se nachází útulný obývací prostor, koupelnu a ložnici. Pokračujeme do druhého patra s obrovskou místností se vstupem na terasu, která má krásný výhled na moře a kostel. Nakonec vyjdeme na terasu-solárium, kde si můžeme vychutnat bílou Alteu mezi mořem v pozadí a obzorem a horami, které ji obklopují a jemně uchovávají.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share