Dům 3+kk, Sardinie, Itálie – PRODÁNO

€260,000

Popis

Dům s nádhernými terasami a výhledem na pobřeží nedaleko pláže na Sardinii

Řadový dům s krásným výhledem na moře a pobřeží, vzdálený necelých 800 m od pláže s průzračným mořem se nachází v rezidenci se soukromou příjezdovou cestou. Dům tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, dvě ložnice, výklenek s palandou na chodbě a dvě koupelny. Z obývacího pokoje je přístupná krytá veranda, jejíž součástí je grilovací koutek s venkovním posezením, prostorná venkovní terasa s relaxační zónou mezi žulovými skalami a květinovými záhony i sluneční terasa, ze které lze sledovat nádherný západ slunce nad zátokou. Dům prošel nedávnou renovací, je vybaven klimatizací, sítěmi proti hmyzu ve všech oknech, venkovní sprchou a soukromým nekrytým parkovacím místem. Další parkovací místa jsou přístupná před rezidencí. V blízkosti se nachází restaurace, bary, kávarny, udržovaná veřená pláž a sezónní minimarket. Centrum města s veškerými potřebnými službami je vzdálené 3 km. Letiště v Olbii je vzdálené přibližně 60 km, stejně jako přístavy, které poskytují spojení s Apeninským poloostrovem.

Město Olbia je starobylou vstupní branou do severní části Sardinie s bohatou historii, nádhernou přírodou, členitým pobřežím a tyrkysovým mořem. Město spojuje s pevninskou částí Itálie několik trajektových linek do Livorna, Janova, Říma a Piombina. Mezinárodní letiště poskytuje pravidelné letecké spojení do celé Evropy.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share