Dům 4+1, Calahonda, Španělsko

€340,000

Popis

Velký městský dům se senzačním panoramatickým výhledem na moře, který se nachází v pěší vzdálenosti od občanské vybavenosti a pláží Calahonda s modrou vlajkou.

Dům je světlý a svěží v celém rozsahu a byl dobře udržován současnými majiteli. Skládá se ze vstupní haly, velkého obývacího pokoje s krbem, nezávislé plně vybavené kuchyně, kompletní koupelny se sprchovým koutem a úložné skříně. Z obývacího pokoje je přístup na slunnou jižní terasu s úžasným výhledem na krásné andaluské střechy a dolů na moře. Obytná plocha činí 114 m2, terasa poté 42 m2. V patře najdeme dvě ložnice s manželskou postelí, obě s vestavěnými skříněmi, a další kompletní koupelnu. Hlavní ložnice má vlastní terasu, odkud je výhled ještě lepší než z terasy pod ní, zatímco druhá ložnice má také vlastní terasu, na kterou dopadá slunce později během dne. V suterénu se nachází apartmán s jednou ložnicí a vlastní koupelnou se sprchou, ideální pro hosty, přátele a rodinu. K dalším prvkům patří klimatizace s teplou a studenou vodou, dvojité zasklení a vysokorychlostní optický internet. Nemovitost se nachází v klidné ulici v dolní části Calahondy a má k dispozici krásný společný bazén a pěkné zatravněné zahrady i společné parkoviště. Nabízí se k prodeji plně zařízený.

Calahonda se nachází mezi Marbellou a Fuengirolou a je to oblast, která se rozvíjí hlavně v oblasti cestovního ruchu, s rozsáhlými apartmánovými domy a zařízeními pro timeshare, které se táhnou od pobřeží až do kopců za ním. Toto soběstačné letovisko poskytuje vynikající základnu pro poznávání pobřeží Costa del Sol. Vzhledem k tomu, že většina návštěvníků této části pobřeží jsou Britové, je to ideální místo, pokud hledáte bydlení daleko od domova, na slunci a na samém okraji pláže.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share