Dům 4+kk, Trogir, Chorvatsko

€1,700,000

Popis

Nádherný dům na prodej na jedinečném privátním místě přímo u průzračně modrého moře, na samém okraji malé obce.

Tento domov na pobřeží se pyšní exkluzivní polohou plnou čisté přírody, klidu a nádherných výhledů. Má cestičku vedoucí přímo z domu k moři, kde je vlastní molo a možnost kotvení lodě. Dům má přibližně 116 m2 hrubé plochy a stojí na pozemku o rozloze přibližně 730 m2. Přízemí domu zahrnuje otevřený obývací pokoj s koupelnou. Patro disponuje krásnou krytou terasou přímo orientovanou k moři, stejně jako na otevřenou terasu s odpočinkovou zónou a kamenným grilem. V prvním patře domu, přístupném po venkovním schodišti, jsou 2 ložnice, koupelna a otevřený obývací pokoj, kuchyň a jídelní prostor, ze kterého vyjdete na balkon s nádherným výhledem na moře. Moderně zařízený, vybavený a zdobený dům je připraven k okamžitému obývání a nevyžaduje žádné další investice. Nemovitost je zdobena bujnou středomořskou zahradou, která zahrnuje dlážděnou cestičku spojující dům s pobřežím, kde majitelé postavili plošinu s pergolou. Přístupová veřejná cesta končí u pozemku a tam je i parkovací místo, což znamená, že před domem není žádný provoz. Navíc za touto nemovitostí již žádné další nemovitosti nejsou, což potvrzuje exkluzivitu této polohy a klid a soukromí, které poskytuje.

Tento krásný dům na prodej nedaleko Trogiru u moře je určitě zajímavým majetkem a raritou v dnešní nabídce. S půvabným vzhledem, který se skvěle snoubí s nedotčeným přírodním prostředím, je skvělým místem k úniku od ruchu města. Zde můžete zažít půvaby cestovního ruchu Robinsonů, což je stále populárnější volba mezi moderními dobrodruhy.

Trogir, malé chorvatské město na pobřeží Jaderského moře, září jako kulturní poklad. Jeho historické jádro, zapsané na seznamu UNESCO, ožívá úzkými uličkami a náměstím obklopeným kamennými památkami. Katedrála sv. Lovře s impozantní branou přitahuje poutníky. Procházka náměstím otevírá okno do života, kde se míchají vůně mořských plodů s místní hudbou. U nábřeží tvoří malebný kontrast historickým budovám lodě a jachty. Trogir není jen o minulosti; nabízí i radosti současnosti. Jeho restaurace lákají na chorvatské speciality, a večery lze strávit s výhledem na západ slunce nad mořem. Celkově je Trogir jako živý příběh, který zve k prozkoumání historie a krás chorvatského pobřeží.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share