Kamenný dům 5+2kk , Sveti Filip i Jakov, Chorvatsko

€390,000

Popis

Kamenný dům na prodej v centru Sveti Filip i Jakov, postavený jako řadový dům, pouhých 50 metrů od moře.

Skládá se z přízemí, prvního patra a vysokého podkroví, s celkovou obytnou plochou cca 100 m². V přízemí se nachází kuchyně s jídelnou a obývacím pokojem, jedna ložnice, koupelna a terasa. V prvním patře jsou dvě ložnice a koupelna a v podkroví je velký otevřený prostor s kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem, spíž a částečně krytá lodžie. Na lodžii můžete relaxovat v naprostém klidu a soukromí a také si užívat výhled na park a moře. Všechna patra jsou propojena vnitřním schodištěm a do prvního patra vedou i vnější schody, takže dům lze v případě potřeby využít jako dva byty.

Dům byl v roce 2013 kompletně zrekonstruován v dalmatském stylu, vše v souladu se směrnicemi památkového úřadu, vzhledem k tomu, že dům je kulturní památkou. Na oknech jsou tradiční okenice, některé stěny jsou kamenné, ručně opracované, a nábytek je vyroben z masivního dřeva. V domě jsou dvě klimatizační jednotky a v podkroví je možné instalovat kamna na dřevo. Dům se nachází v tradiční uličce, asi 50 m od moře a nábřeží, v blízkosti několika restaurací, kaváren a veškerého potřebného zázemí. Parkovací místa jsou k dispozici podél nábřeží (50 m) nebo na velkém parkovišti vzdáleném asi 80 m od domu.

Sveti Filip i Jakov je místo vzdálené pouhé 3 km od Biogradu na Moru a 25 km od Zadaru. Má veškeré zázemí potřebné pro příjemnou dovolenou i pro každodenní život: obchody, restaurace, lékárnu, základní školu… Písečné a oblázkové pláže se táhnou až k Biogradu na jedné straně a k Turanji na straně druhé. Turistická předsezóna začíná tradičním květinovým veletrhem v dubnu a sezóna je plná zajímavých akcí.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share