Dům 7+3kk, Zadar, Chorvatsko

€357,000

Popis

Dům s překrásným výhledem na moře a velkou zahradou v první řadě od pláže v letovisku Ražanac.

Dům má rozlohu 101 m2 obytné plochy a 95 m2 zahrady a byl postavený v roce 1968 a renovovaný v roce 2018. Dům se skládá se z přízemí a prvního patra tří samostatných apartmánů. V přízemí jsou k dispozici dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, předsíň a koupelna. V patře jsou dva samostatné apartmány, každý disponuje jednou ložnicí, kuchyní s jídelnou, koupelnou a terasou. Dům nabízí překrásný výhled na moře.
Nachází se ve výborné lokalitě 30 m od moře a pláže (1 řada), v rámci 20 – 50 m se nachází dětské hřiště, kavárny, restaurace, cukrárna, řeznictví, trh, lékárna, pošta, ambulance a veškeré další zařízení potřebné pro příjemnou dovolenou a život. Dům má tři parkovací místa.

Malé letovisko Ražanac nacházející se v jižní části Velebitského kanálu v severní části Dalmácie, patří mezi tradiční zemědělské obce. V současnosti se přibližně 1000 obyvatel živí také ještě i vinařstvím, zpracováním plastů, rybolovem a turistickým ruchem. Poloha Ražance v blízkosti úpatí pohoří Velebit a proudění horských větrů, které se zde mísí, mění toto místo na klimatické lázně. V tomto směru je Ražanac proto velmi vhodným místem i pro lidi, kteří mají problémy s dýchací soustavou. Město Zadar, které představuje živé srdce celé severní Dalmácie, leží jen 20 km odtud. Rozkládá se zčásti na pevnině a zčásti na malém poloostůvku. Pobřeží obklopuje mnoho menších i větších ostrovů (Pašman, Dugi Otok, Ugljan aj.) V příjemné dojezdové vzdálenosti jsou Národní chráněné parky Paklenica a Kornati. Zadar láká turisty nejen na skvělé koupání a širokou nabídku služeb, ale také na množství historických památek: kostel sv. Donáta, katedrálu sv. Anastázie, antické fórum, či spoustu dalších převážně románských a renesančních staveb. Historickému centru dominuje proslulá ulice Kalelarga, společensky živo je především v přístavišti Foša, nebo v pevnosti Arsenal. Objevíte tu i četná muzea.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share