Dům 7+2kk, Zadar, Chorvatsko

€1,500,000

Popis

Dům v první řadě, panoramatický výhled, novostavba – Diklo

Na prodej je dům, z jedné strany sousedící s vedlejším domem, se dvěma obytnými jednotkami na fantastickém místě – v první řadě k moři v Zadaru. Pokud si chcete užívat otevřený výhled na moře, tato krásná nemovitost je pro vás to pravé. Nachází se pouhých 10 m od moře a pláže v oblasti Diklo.

Nemovitosti v první řadě k moři v Diklu jsou na trhu skutečnou vzácností, a proto tento dům představuje jedinečnou příležitost. Díky své výjimečné poloze je tato nemovitost vynikající volbou jak pro dovolenou, tak pro pronájem turistům, což z ní činí skvělou investici.

Ať už hledáte relaxační útěk nebo dobrodružnou dovolenou, Diklo nabízí různorodé možnosti. S krásnými plážemi, bohatou historií a úchvatnou přírodní krásou je to ideální destinace pro nákup nemovitosti. Je to místo, které musí navštívit milovníci slunce, moře a přírody. To vše dělá z Diklu jednu z nejatraktivnějších částí města. Prostorné pokoje, vynikající dispozice místností a materiály vysoké kvality činí tuto nemovitost dokonalou volbou pro ty, kteří hledají komfort a funkcionalitu. To, co tuto nemovitost odlišuje, je její blízkost k pláži a moři, což vám umožní doslova krok od domova užívat si kouzla Jaderského moře. Zvuk vln v pozadí a vůně soli ve vzduchu činí tento dům perfektní příležitostí k úniku z každodenního života. Navíc blízkost restaurací, obchodů a dalších zařízení ho činí ještě atraktivnějším, poskytujíc vám snadný přístup ke všem potřebným službám.

Ať už hledáte nemovitost pro osobní užití nebo pro investici, tento dům je pro vás to pravé, protože nemovitosti v první linii neztrácejí svou hodnotu, ale spíše zvyšují svou cenu!

Dispozice místností uvnitř domu:

Obytná jednotka umístěná v přízemí domu se skládá z chodby, koupelny, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje. Vnitřní schody vedou do prvního patra, kde se nachází chodba, tři ložnice, dvě koupelny, šatna a balkon. Venkovní schody vedou do druhého patra, kde se nachází další obytná jednotka, která se skládá z chodby, dvou ložnic, dvou koupelen, kuchyně s jídelnou a obývacího pokoje a balkonu.

Vstupy jsou oddělené, což nabízí různé možnosti a může být užitečné pro ty, kteří chtějí mít další prostor pro hosty nebo k pronájmu turistům.

Dům má také střešní terasu o rozloze 48,95 m2. Výhled na Zadarský kanál a ostrovy z terasy je fantastický.

V dvoře jsou čtyři parkovací místa.

Celková plocha domu je 216,28 m2, a je postaven na pozemku o rozloze 301 m2.

Vzdálenost této nemovitosti od centra města je 4 km.

Vybavení
Stavba domu je provedena s tepelnými cihlovými bloky a železobetonem. Okna jsou vyrobeny z vysoce kvalitního hliníku/PVC s dvojitým sklem. Podlahové krytiny jsou dlaždice. Vytápění a chlazení místností je prováděno klimatizačními jednotkami. Kromě toho bylo v koupelnách nainstalováno podlahové vytápění. Navíc je vstupní dveře proti vloupání a požárně odolné, což přispívá k bezpečnosti této nemovitosti. Dům je napojen na kompletní infrastrukturu.

Poloha
Diklo je městská čtvrť v Zadaru, nacházející se přímo u moře, známá svými vilami. Je to jedna z nejkrásnějších čtvrtí v Zadaru. Díky své vynikající poloze je stejně vhodná jak k bydlení, tak pro dovolenou nebo turismus. V blízkosti jsou krásné pláže, sportovní a rekreační zařízení, mnoho restaurací a kaváren. Diklo je dobře napojeno na veřejnou dopravu a je snadno dostupné.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share