Dům 9+3kk, Marina, Chorvatsko

€950,000

Popis

Dům s rozsáhlou zahradou a výhledem na moře v první linii u pláže nedaleko města Marina

Samostatně stojící dvoupodlažní dům o celkové ploše 210 m2, leží na pozemku o rozloze 1000 m2, přibližně 10 km od turistického letoviska Marina. Tento okouzlující dům obklopený zelení se nachází přímo u moře, v pohádkové zátoce s křišťálově čistým mořem. Dům leží v klidné lokalitě, je jižně orientovaný, jeho prostorná terasa nabízí otevřené panoramatické výhledy na celou zátoku a blízké pobřeží. Dům tvoří tři samostatné jednotky s celkově šesti ložnicemi a třemi koupelnami.  Výška stropů v domě je 2,7 m. K domu náleží několik teras, suterén, uložné prostory, parkovací stání a gril.

Přestože je dům udržovaný a jako takový obyvatelný, má velký potenciál pro terénní úpravy tak, aby vyhovoval novému majiteli. Velkou výhodou je rozloha pozemku, na kterém dům stojí, s možností dokoupení i sousedních pozemků. Případně je tak možné sjednocení a vytvoření vzácného pozemku o rozloze 2000 m2, který sahá k pobřežnímu pásu. Tato lokalita s vzácně dostupnými nemovitostmi na trhu tak nabízí jedinečnou příležitost k investici. Nemovitost se nachází přibližně 20 km od historického centra města Trogir, zapsaného na seznamu UNESCO a 25 km od mezinárodního letiště v Kaštelu.

Město Marina a jeho okolí je známé díky členitému pobřeží s četnými zálivy plných zeleně, jakož i písečným a oblázkovým plážím. Díky nedávno vybudovanému přístavu Marina Agana se město stalo vyhledávaným místem také pro příznivce jachtingu. Ostrov Čiovo a město Trogir, s historickým centrem zapsaným na seznamu Unesco jsou vzdáleny jen 20 km, podobně jako historické městečko Primošten. Splitské letiště a výjezd z dálnice se nachází přibližně 30 min jízdy.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share