Vila 6+2, Cumbre del Sol, Španělsko

€450,000

Popis

Tradiční vila s fantastickým panoramatickým výhledem na moře a samostatným apartmánem pro hosty na pobřeží Costa Blanca.

Obývací pokoj má velká okna a je velmi světlý. V prvním patře najdeme garáž pro 2 auta, vstup do domu, obývací pokoj s velkou terasou, kuchyň, 1 ložnici a 1 koupelnu. Z obývacího pokoje vedou schody do přízemí. Tam najdeme 2 ložnice, 1 koupelnu a výstup na terasu s bazénem. Z terasy je vchod do samostatného bytu pro hosty s obývacím pokojem, kuchyní, 1 ložnicí a 1 koupelnou. Lokalita je vzdálená 95 km od letiště v Alicante.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    869 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share