Dům 5+kk, Lucca, Itálie – PRODÁNO

€490,000

Popis

Autentický toskánský venkovský dům, kompletně postavený z kamene, obklopený zelení, v panoramatické poloze asi 45 minut jízdy severně od Luccy a 10 minut od všech služeb.

Tento okouzlující dům byl kompletně zrekonstruován asi před 15 lety, s velkou pozorností a pečlivostí při výběru materiálů, a zachoval si tak všechny typické materiály toskánské tradice. Rozkládá se na dvou podlažích a nachází se v něm 4 ložnice a dvě koupelny, stejně jako pohodlná kuchyně a obývací část s krbem. Tato nemovitost je ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají oázu ticha a nedotčené přírody. Obklopuje ji asi 5 hektarů lesů a částečně trávníku s krásným bazénem a dostanete se k ní po štěrkové cestě dlouhé asi jeden kilometr. Vlastnictví doplňuje přístavba, která slouží jako sklad.

Lucca je jedním z nejoblíbenějších uměleckých měst Toskánska, které nelze vynechat při žádné prohlídce regionu. Pro svůj neuvěřitelný počet bohoslužebných míst je přezdívána městem sta kostelů a mezi městskými státy je jedinečná tím, že si až do roku 1847 udržela nezávislost. Historické okolnosti si vyžádaly, aby se Lucca opevnila, a tak je její obrovské umělecké a architektonické dědictví obehnáno mohutným okruhem obranných hradeb. Lucca leží uprostřed Lucské nížiny, úchvatné krajiny, kterou vymodelovala řeka Serchio a která je poseta středověkými městy.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share