Vila 7+1, Javea, Španělsko

€570,000

Popis

Kompletně zrekonstruovaná tradiční středomořská vila s nádhernými výhledy na pobřeží a moře v Javea na pobřeží Costa Blanca.

Vila nabízí obývací pokoj, salonek s biliárem, ​​5 velkých ložnic, 3 koupelny, plně vybavenou kuchyň s vlastní terasou. Vila je vybavená ústředním vytápěním s radiátory a také klimatizací, má také systém solárních panelů poslední generace pro horkou vodu (nové zařízení). Celá vila je vyzdobena nejmódnějšími detaily a vybavena vysoce kvalitním nábytkem. Jedním z divů této vily je její svěží zavlažovaná zahrada s vodopádem u vchodu, exotickými rostlinami a ovocnými stromy. K dalším vybavením patří hřiště na petanque, SPA centrum s vířivkou, saunou (s vlastním sprchovým koutem), masážní pergolou a bazénem o rozměrech 10 x 5 metrů, ze kterého si můžete vychutnat nádherný výhled na moře. K dispozici je také letní kuchyně plně vybavena grilem, varnou deskou, mrazničkou, lednicí, myčkou nádobí, nádobím (všechno nové). Tato kuchyň je zastřešena pergolou a vybavena velkým stolem. Vila má garáž 40 m2 se 2 dveřmi. Má vnitřní / venkovní alarm, WiFi v celém domě a na celém pozemku, TV s národními a mezinárodními kanály.

Javea je malé, historické město, bez výškových budov, které nabízí relaxační atmosféru. Javea nabízí čisté, teplé, modré Středozemní moře kolech krásných pláží a zátok. Díky rozmanitosti krajiny, počínající písečným pobřežím až po drsné horské oblasti, díky svému mírnému celoročnímu klima a zejména pečlivé politiky výstavby a plánování turistických zařízení, je Javea klenotem na pobřeží Costa Blanca, který kombinuje krásu a moderní služby s šarmem staré rybářské vesnice.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 000 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share