Dům 4+kk, Mallorca, Španělsko

€770,000

Popis

Moderní vily a dvoupodlažní duplexy v krásné zátoce, jen 500 m od pláže jihozápadně od Palma de Mallorca.

Tento nový luxusní projekt se skládá celkem z 20 nemovitostí. K dispozici bude 6 vil a 14 duplexů. Všechny mají 3 ložnice a terasy. Každý z nich má skladovací prostor a soukromé parkoviště pro 2 auta v podzemí s přímým přístupem ke každému objektu.
Vily, všechny jednopodlažní se třemi ložnicemi, mají také centrální terasu, která dům plní přirozeným světlem. Dvoupodlažní byty nabízí dvě podlaží s výhledem na moře. Každá nemovitost nabízí stylové dokončení s vysokou kvalitou materiálů. V kuchyni jsou zařízení Cocinart a Siemens. Podlahy jsou dřevěné, s výjimkou kuchyně a koupelny s kamennou dlažbou. K dispozici je podlahové vytápění a všechny skříně jsou vestavěné a mají čistý vzhled bez dveří. Všechny domy jsou velmi světlé a rozdíl mezi interiérem a exteriéry se ztrácí díky velkým moderním oknům. Ve společných prostorách si můžete vychutnat krásnou středomořskou zahradu a 2 bazény, jeden velký a jeden pro děti. Domy budou mít dvojitý ventilační systém, mechanismus, díky němuž nebude nutné otevřít okna, aby ochladil vzduch. Všechny domy budou plně vybaveny. K dispozici bude několik volitelných balíčků vybavení. Urbanizace se nachází jen 500 metrů od pláže v zátoce. V okolí je několik golfových klubů.

Mallorca je největší ostrov náležící Španělsku největší ostrov Španělska. Leží v západní části Středozemního moře ve vzdálenosti přibližně 200 kilometrů od Valencie, Barcelony a Alžíru. Jeho největším a zároveň i hlavním městem je Palma de Mallorca. Mallorca je častým cílem turistů a cestovní ruch je jedním z hlavních zdrojů příjmů tamního obyvatelstva. Každoročně navštíví Mallorcu 12 milionů turistů, hlavně Němců. Místní obyvatelé se živí kromě cestovního ruchu i zemědělstvím a pěstováním vína. Na ostrově žije necelý 1 milion obyvatel a úředním jazykem je španělština a katalánština. Dále na Mallorce mají svoje specifické nářečí tzv. Mallorqui, které vychází nejvíce z katalánštiny.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

 

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share