Vila 7+1, Kréta, Řecko

€1,900,000

Popis

Prostorná luxusní vila s velkým bazénem, ​​panoramatickým výhledem pouhých 5 minut chůze od krásné písečné pláže s tavernou nedaleko Chanie na ostrově Kréta.

Unikátní architektura známého řeckého architekta Menise Varoudakise kombinuje moderní prvky s velkými okny, světlé vzdušné pokoje a zajímavé řešení interiérů. Vnitřní užitná plocha vily je 300m2, plocha včetně teras a balkónů je celkem 480 m2. Vila nabízí 6 ložnic, z toho tři mají vlastní koupelny. Dvě ložnice mají společnou koupelnu. U vily je bazén o velikosti 110 m2 s prostornou terasou a kompletním zahradním nábytkem pro 12 osob.

Nejbližším velký městem je Chania, centrum západní části Kréty a hlavní město stejnojmenné provincie, jehož centrum s benátským přístavem se nachází cca 20 minut jízdy od vily. Leží 140 km na západ od Heraklionu. Říká se, že to je nejkrásnější město ostrova. Do roku 1972 byla Chania hlavním městem celé Kréty. Centrum Chanie se skládá z benátských domů (renesančních) přestavěných a dostavovaných za vlády Turků. Mezi zajímavosti patří kostel San Salvatore ze 16. století, klášter San Nikolao na náměstí Splantzia či starobylá Janičářská mešita.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Řecku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    4 000 m2
  • Terasa
    180 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share