Apartmánový dům 10+4kk, Trogir, Chorvatsko

€1,200,000

Popis

Apartmánový dům přímo na pobřeží s vlastním kotvištěm pro loď

Dům se nachází na ostrově s mnoha okouzlujícími zátokami, asi 8 námořních mil od Trogiru. Dům má prostornou dispozici o 3 podlažích a byl postaven na skutečně velké nábřežní parcele. Hned pod domem je plošina s kotvištěm lodí a přímým přístupem k moři.

Dům leží na velkém pozemku o rozloze cca 1.430 m2 a má 363 m2 hrubé plochy rozdělené do 3 úrovní. První úroveň zahrnuje 2 garážová stání a 2 cisterny, zatímco dvě horní podlaží obsahují 4 byty se samostatnými vchody. Dva apartmány v prvním patře mají terasy přímo s výhledem na jasně modré moře. Vedle domu je na jihovýchodní straně malá pomocná budova, využívaná jako sklad. V blízkosti hlavní budovy je také další venkovní cisterna a asi 100 metrů nad ní je velké parkoviště. Jak již bylo zmíněno, přímo pod domem je plošina ideální pro opalování. Betonová plošina má schody do moře a kotviště pro loď.

Tento nábřežní dům byl postaven v roce 1990 a naposledy byl renovován v roce 2015. Díky své skvělé poloze, skvělé pro milovníky klidné dovolené, nabízí tato nemovitost velký potenciál pro turistický pronájem nebo jako osobní letní útočiště. K plnému využití tohoto potenciálu je však nutné investovat do další rekonstrukce, s důrazem na modernizaci interiéru a uspořádání rozsáhlého venkovního prostoru.

Zde si můžete užít osvěžující dovolenou v pohodlné vzdálenosti od přeplněných městských oblastí, ale bez pocitu izolace. Okouzlující ostrov, na kterém se tento dům nachází, se může pochlubit členitým pobřežím s četnými písečnými a oblázkovými plážemi a má několik restaurací, pekárnu a malý obchod. Kromě toho má dobré spojení s pevninou (konkrétně s městem Trogir) trajektovými linkami, které jezdí několikrát denně.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share