Byt 5+kk, Montaione, Itálie

€350,000

Popis

Krásný prostorný apartmán s úchvatným výhledem na toskánskou krajinu a bazénem.

Tento apartmán se 3 ložnicemi a 2 koupelnami je součástí komplexu statku, který se nachází v pěší vzdálenosti od Iano, půvabné vesnice v obci Montaione, v provincii Florencie. Nemovitost se nachází na okraji klidné venkovské vesničky na venkově, posazená na kopci a s úchvatným výhledem na toskánskou krajinu. Poloha zaručuje absolutní klid a pohodu, ale bez izolace.

Komplex byl kompletně zrekonstruován v roce 2010 a skládá se ze dvou budov, které zahrnují celkem 9 apartmánů. Apartmány sdílejí velký panoramatický bazén. Správa kondominia zaručuje údržbu společných částí, jako je pozemek a bazén, díky čemuž lze tento druh nemovitostí snadno „uzamknout a opustit“. Soukromý venkovní prostor, exponovaný na jih/západ, se skládá z terasy dlážděné terakotou a zahrady, dokonalého prostoru, kde můžete sdílet obědy a večeře s rodinou a přáteli a užívat si nádherné západy slunce. Dole je další soukromá zahrada ve stínu některých světských cypřišů. Výhled je naprosto ohromující, s krásným tvarem zvlněných kopců a panoramatem Volterry v pozadí.

Byt na prodej se nachází v hlavní budově, měří 131 m2 a je umístěn v přízemí a prvním patře. Přízemí tvoří světlý obývací pokoj/jídelna s kuchyňským koutem s přímým vstupem na terasu. Kuchyň je moderní a plně vybavená všemi spotřebiči. Z chodby vcházíme do dvou ložnic a koupelny se sprchovým koutem. Vnitřní schodiště vede do patra, kde najdeme dvoulůžkový obývací pokoj, jehož část lze snadno proměnit na čtvrtou ložnici, hlavní ložnici a koupelnu se sprchovým koutem. Byt se prodává včetně veškerého kvalitního nábytku na míru.

Povrchové úpravy jsou vyrobeny z tradičních materiálů, jako jsou kaštanové trámové stropy a terakotové cihly, terakotové podlahy a travertinový mramor v koupelnách. Byt je vybaven ústředním plynovým topením, klimatizací, TV Sat a velmi rychlým wi-fi připojením. Součástí prodeje jsou dvě soukromá parkovací stání.

Komplex leží jen 1,5 km od Iano, nejbližší vesnice, kde je obchod s potravinami a restaurace. Asi za 20 minut jízdy autem se dostanete do San Gimignana a Volterry, dvou mimořádných destinací. Siena, Florencie a letiště Pisa a Florencie jsou asi hodinu daleko. Díky mimořádně krásné a strategické poloze se Byt může pochlubit velmi dobrým potenciálem pronájmu.

V samotném srdci Toskánska se v nadmořské výšce 350 metrů nachází poklidná vesnička Montaione.  Díky jejímu umístění na vyvýšeném místě se odtud naskýtá krásný výhled na okolní kopcovitou a rozmanitou krajinu. V Montaione trvale žije kolem 3400 obyvatel, jejichž zdrojem obživy je zemědělství, chov dobytka a také turistický ruch. Vesnička tak návštěvníkům poskytuje kvalitní zázemí s veškerými službami, která vám zaručí pohodovou dovolenou. Čekají zde na vás typické restaurace s toskánskou kuchyní a vynikajícím vínem. Přibližně 45 km je vzdálena Florencie, která bývá nazývána kolébkou italské renesance.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share