Byt 3/4/5+kk, Benidorm, Španělsko

€955,000

Popis

Jedinečný a exkluzivní projekt apartmánů v první linii pláže Poniente v Benidormu, která je proslulá svou čistou vodou a jemným pískem.

Skládá se ze 44 luxusních apartmánů se 2, 3 a 4 ložnicemi v nejprestižnější oblasti pobřeží Costa Blanca. V exteriéru se nachází bazén, který splývá se středomořským horizontem, zahrady o rozloze 3.000 m2 s palmovým hájem, hřiště na padel a posilovna s výhledem na moře. V horních patrech se nachází fantastický vyhřívaný bazén s přímým vstupem do soukromého společenského klubu, ze kterého je vidět celý záliv. Součástí apartmánů je parkovací místo, úložný prostor a stanice pro nabíjení elektřiny. Ceny se pohybují od 955.000 Eur do 2.650.000 Eur v závislosti na poloze a typu bytu. Dolphin Tower je budova s certifikací Leed Gold, která potvrzuje nejvyšší energetickou účinnost a maximální šetrnost k životnímu prostředí.

Benidorm je vibrující město s nádhernou širokou písčitou pláží a největším počtem výškových budov na obyvatele na světě, ležící na pobřeží Costa Blanca (toto město velmi připomíná města na Floridě – Miami a pod.). Je velmi oblíbené především mezi Brity, kteří převládají mezi turisty. Benidorm nabízí bohatý noční život a má specifickou klientelu, která sem jezdí po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share