Vila 6+kk, Javea, Španělsko

€1,498,000

Popis

Mimořádná luxusní vila v první linii moře ve městě v Jávea, s fantastickým výhledem na Středozemní moře.

Pokud hledáte klid a pohodu a zároveň si užíváte neuvěřitelný výhled na moře, bude to vaše volba. Představte si, že se probouzíte s prvními slunečními paprsky pronikajícími oknem do ložnice a užíváte si nekonečný výhled na moře. Ze soukromé terasy si můžete vychutnat lahodnou kávu a začít den plný energie a užít si nejoblíbenější pláže a zátoky v Javea, které jsou vzdálené jen kousek od vily.
Vila je rozdělena na 2 podlaží, v přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna s krbem a výhledem na moře s dvojitou výškou stropů, moderní kuchyň otevřená do obývacího pokoje, přilehlá prádelna, 3 dvoulůžkové ložnice (dvě s přímým vstupem na terasu) a 2 koupelny.
V horním patře se nachází další obývací pokoj s nádherným výhledem na moře zevnitř, ložnice s manželskou postelí, vlastní koupelnou a šatnou. Venku je krásný bazén 10x4m s velkou terasou kolem a dominantou moře v pozadí. Snadno udržovatelná zahrada nabízí mnoho zákoutí k odpočinku, kde je také letní kuchyně. Dům byl navržen tak, abyste si z každého pokoje mohli vychutnat nádherný výhled na moře. Hliníková okna Climalit se žaluziemi, klimatizace, podlahové vytápění s tepelným čerpadlem.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová
zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 050 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share