Byt 3(4)+kk, Vilajoyosa, Španělsko – PRODÁNO

€269,000

Popis

Nový developerský projekt bytů na pláži ve Villajoyosa, 20 minut od Alicante a 10 km jižně od Benidormu na pobřeží Costa Blanca. Projekt je umístěn cca 1,5 km od centra města Villajoyosa.

Apartmány jsou postaveny ve vynikající kvalitě a jsou součástí velmi pěkného komplexu s přímým přístupem na pláž Paraíso de Villajoyosa, s bazénem, ​​soukromým parkováním a komunálními zahradami.  Byty se 2 nebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami jsou velmi pečlivě navrženy a vychutnávají krásné výhledy na moře, pláž, bazén a soukromé zahrady této urbanizace. Byty jsou vybaveny moderní kamennou dlažbou, klimatizací, teplou vodou z úsporného solárního systému, jsou v moderním současném stylu a postaveny dle posledních stavebních předpisů EU, s nejnovější tepelnou a zvukovou izolací. Přízemní apartmány mají privátní zahradu. Každý byt má terasu o velikosti 20 – 187 m2. V prodeji je posledních několik bytů v již dokončeném bloku 4. Apartmány v bloku 1 budou dokončeny v listopadu 2017.

Město Villajoyosa, které se nachází cca 40 min jízdy od letiště v Alicante, je známé jako centrum pro výrobu čokolády. Město má tři továrny na čokoládu. Villajoyosa má přes tři kilometry písečných pláží, krásnou marinu, promenádu podél celé centrální pláže a typické kultovní vícebarevné domy rybářů. Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

 

Dodatečné informace

  • Terasa
    20 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share