Byt 3+kk, Calpe, Španělsko

€335,000

Popis

Krásný byt v první linii od moře s bazénem i vířivkou ve Španělsku.

Dům s apartmány postavený v roce 2005 se nachází v první linii pláže Playa Levante s přímým přístupem na pěší promenádu plnou bujarých barů a gastronomických restaurací. Pouhých 800 metrů od skály Ifach a přibližně 2,5 km od centra města. Nabízí apartmány s 1, 2 a 3 ložnicemi a báječné mezonetové penthousy s nádherným výhledem. Jeho společné prostory tvoří bazény, zahrady, vířivka a parkovací místa.
Exkluzivní apartmán v přední části pláže La Fossa. Skládá se ze 124 m2 rozdělených do dvou ložnic a dvou plně vybavených koupelen. Zařízený obývací pokoj s jídelnou a samostatná a vybavená kuchyně. Z jeho terasy si můžete vychutnat exkluzivní výhled na Středozemní moře a skálu Ifach. Ve společných prostorách má několik bazénů, vířivku a parkovací místa. Bezpochyby příležitost, kterou si nelze nechat ujít!

Na východě španělského regionu Valencie se rozkládá oblíbené a vyhledávané letovisko Calpe (valencijsky Calp), kde žije asi 18 tisíc obyvatel. Město leží přímo u moře, na pobřeží Costa Blanca, které je omýváno vodami Středozemního moře. Symbolem města je vápencová skála Peňón de Ifach, která vystupuje z moře a působí doslova magicky. Nádherná zátoka je lemována prostornými písečnými plážemi i malými plážičkami ukrytými mezi skalami.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share