Vila 7+2, Sardinie, Itálie

€800,000

Popis

Exkluzivní vila v rezidenční čtvrti jen 50 m od pláže v lokalitě Santa Margherita di Pula.

Tento rafinovaný dům se nachází v klidné zátoce. Konfigurace prostoru je navržena tak, aby zajistil plný komfort a příjemné bydlení. Vila sestává ze dvou úrovní, v přízemí je 5 ložnic, 3 z nich s vlastní koupelnou; prostorný obývací pokoj s jídelním koutem a dvěma samostatnými plně zařízenými světlými kuchyněmi. Schodiště vede do horního patra, kde najdete hlavní ložnici s vlastní koupelnou s výhledem na moře, a rafinovanou pracovnu s výhledem do bujné soukromé zahrady. Venkovní prostor tvoří krytá terasa jemně zařízená s velkou péčí o detaily a s jídelním koutem, perfektním místem, kde se lze v horkém létě ochladit. K dispozici je také kompletní praktická prádelna a venkovní sprcha. Tato exkluzivní vila je v dokonalé harmonii s prostředím.

Santa Margherita di Pula je lokalita ležící podél řeky jižní pobřeží Sardinie a vyznačuje se velkým borovicovým lesem. Nejbližším městem je Pula, 5 km, která je rušné a živé místo, ideální pro nákupy, s obchody s uměním a řemesly, malými restauracemi a typickými trattoriemi. Pobřeží více než 9 km, je tvořeno zátokami a bílými písečnými plážemi, který od pobřeží Puly po Chia nabízí ráj z dun, chráněných zátok a vybavených pláží. Město Cagliari a jeho hlavní letiště jsou vzdálené 35 km.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží, omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.
Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share