Byt 4+kk, Calpe, Španělsko

€580,000

Popis

Nádherný byt s výhledem na moře a pouhých pár metrů od pláže ve Španělsku.

Apartmánový dům postavený v roce 2005 se nachází v první linii pláže Playa Levante s přímým přístupem na pěší promenádu plnou bujarých barů a gastronomických restaurací. Pouhých 800 metrů od skály Ifach a přibližně 2,5 km od centra města. Nabízí apartmány s 1, 2 a 3 ložnicemi a báječné mezonetové penthousy s nádherným výhledem. Jeho společné prostory tvoří bazény, zahrady, vířivka a parkovací místa.
Tento apartmán vyniká tím, že je situován na pobřeží a také jeho kouzelným výhledem. Je rozdělen na 3 ložnice, 2 koupelny a prostorný obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a velkou terasu. Tato nemovitost je kompletně zařízena a vybavena vším potřebným k jejímu okamžitému použití. Disponuje také vestavěnými skříněmi ve svých ložnicích. Ideální volba pro bydlení v Calpe. Personalizace a reforma v ceně. Zeptejte se na podmínky.

Na východě španělského regionu Valencie se rozkládá oblíbené a vyhledávané letovisko Calpe (valencijsky Calp), kde žije asi 18 tisíc obyvatel. Město leží přímo u moře, na pobřeží Costa Blanca, které je omýváno vodami Středozemního moře. Symbolem města je vápencová skála Peňón de Ifach, která vystupuje z moře a působí doslova magicky. Nádherná zátoka je lemována prostornými písečnými plážemi i malými plážičkami ukrytými mezi skalami.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share