Byt 3+kk, Ciovo, Chorvatsko

€280,000

Popis

Útulný apartmán v klidné oblasti, který se nachází na ostrově Čiovo, jen 5 minut od krásné oblázkové pláže.

V budově, která byla postavena v roce 2010, je celkem 6 apartmánů.

Tento apartmán je pěkně zařízený, kompletní nábytek je zahrnut v ceně. Skládá se ze 2 prostorných ložnic, 1 koupelny s masážním sprchovým koutem + další koupelny pro hosty, moderní kuchyně s prostorným obývacím prostorem, odkud se vychází na terasu o rozloze 15 m2.

Všechny místnosti mají klimatizaci pro vytápění a chlazení, což dává možnost obývat byt po celý rok. Přestože se nachází v přízemí, má tento apartmán díky typu terénu, kde se nachází, opravdu pěkný výhled na moře.

Před apartmánem se nachází zahrada, která patří k apartmánu, o rozloze 24 m2 a společný prostor s bazénem, sluneční terasou a venkovní sprchou. Protože je apartmán orientován na jihozápad, je celý den přirozeně osvětlen a nabízí krásné západy slunce. Byt je připraven k okamžitému nastěhování a není třeba žádných dalších investic.

Na hlavní pláž a do centra je to 5 minut chůze, do Trogiru 5 minut autem. Město Trogir je dalším fantastickým klenotem v koruně chorvatských turistických destinací, vzdálené pouhých 20 minut od letiště. Je to malý ostrov spojený jedním krátkým mostem s pevninou a jedním krátkým mostem s ostrovem Čiovo. Stejně jako Dubrovník je to středověké opevněné město a bylo prohlášeno za světové dědictví, které má ochranu UNESCO. Ostrov Čiovo je také částečně chráněn světovým dědictvím, ale má „párty pláže“ a několik rybářských osad. Díky oblibě těchto pláží jsou nemovitosti Čiovo oblíbené jako místo pro investice do chorvatských nemovitostí. Odlehlé pobřežní nemovitosti jsou vždy oblíbené u investorů do nemovitostí v Chorvatsku a na ostrově Čiovo jich je několik, ale na trh jich přichází jen málo.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share