Byt 3+kk, Villajoyosa, Španělsko

€477,000

Popis

Luxusní apartmán s výhledem na moře ve Španělsku.

Rezidenční komplex se nachází pouhých 150 m od písečné pláže. Apartmány se 2 a 3 ložnicemi s velkými terasami, zahradou nebo střešní terasou. Klimatizace a podlahové vytápění v koupelnách. Všechny apartmány mají parkovací místo. Ceny se pohybují od €477.000 do €617.000. Pláž Cala Bolnou se nachází před obytným komplexem. Na obou stranách se nachází několik dalších pláží: Playa Paraíso (dlouhá přes 1060 metrů a s několika plážovými bary), Playa el Asparalló (s křišťálově čistou vodou) a Cala Higuera neboli „La Caleta“. Tento rezidenční komplex spojuje luxus, eleganci a exkluzivitu jako málokterý jiný s ochranou přírody a životního prostředí. Byl navržen v avantgardním stylu s přímými liniemi, jasnými barvami a velmi velkými prostory, které se snaží splynout s okolím a zároveň respektovat přírodní krásy, které ho obklopují.

Zde je jen několik z mnoha důvodů, proč si pořídit právě tuto nemovitost: Úchvatný výhled na moře, co by kamenem dohodil od několika pláží, bezkonkurenční poměr cena/kvalita, v blízkosti letiště Alicante, obklopen zařízeními pro volný čas a nákupy.

Město Villajoyosa, které se nachází cca 40 min jízdy od letiště v Alicante, je známé jako centrum pro výrobu čokolády. Město má tři továrny na čokoládu. Villajoyosa má přes tři kilometry písečných pláží, krásnou marinu, promenádu podél celé centrální pláže a typické kultovní vícebarevné domy rybářů. Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share