Byt 4+kk, Estepona, Španělsko

€500,000

Popis

Byt 300 m od pláže s přímým přístupem k moři.

Tato nemovitost se nachází v urbanizaci Paraiso Beach, pouze 300 metrů chůze od pláže s přímým přístupem k moři. Urbanizace nabízí 5 bazénů a všechny potřebné služby jsou v dosahu 50 až 1000 metrů. Nedaleko se nachází také Globales Hoteles Paraiso Beach Estepona, který nabízí střešní terasu s vyhřívaným bazénem, restaurací a barem s panoramatickým výhledem na moře až k Africe.

Samotný byt má 3 ložnice, 3 koupelny, 1 toaletu pro hosty, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a 3 terasy s krásným výhledem na moře až k Gibraltaru, Africe a na tropické zahrady. Tato nemovitost nabízí fantastickou investiční příležitost, jak pro dlouhodobé, tak pro krátkodobé pronájmy po celý rok. Byt má turistickou licenci pro krátkodobé pronájmy, což znamená, že je možné ho pronajímat turistům na krátkodobé pobyty.

Estepona leží jižně od Malagy na Costa del Sol v jižním Španělsku, v provincii Malaga, která je součástí Andalusie. Estepona je známá svými plážemi, které se táhnou 21 km podél pobřeží. Je to populární letovisko a místo pro dovolené. Oblast Estepony má díky své poloze, obklopené mořem a horami, speciální mikroklima s více než 325 slunečnými dny v roce. Estepona se může pochlubit dvěmi modrými vlajkami, moderní jachetní marinou s mnoha tapas bary a restauracemi. Centrum Estepony je obklopené starými bílými zdmi, v jejichž nitru je původní zástavba plná úzkých uliček s typicky andaluskou atmosférou. V oblasti jsou dvě golfová hřiště Valle Romano a Estepona Golf, sportoviště a další zábavná zařízení. Nejbližším letištěm je Gibraltar, které je vzdáleno 45 km. Letiště v Malaze je druhým nejbližším mezinárodním letištěm, vzdáleným cca 80 km. Estepona leží u dálnice A7, která obsluhuje Costa del Sol.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share