Dům 3+kk, Sardinie, Itálie

€849,000

Popis

Sardinský dům ponořený do oázy čisté krásy a neznečištěné přírody s krásným výhledem na moře a ostrov Tavolara v Punta Molara.

Interiéry i exteriéry navazují na kánony architektonické tradice této země a rozvíjejí se na jediné úrovni: světlý obývací prostor s polosamostatnou kuchyní vede na rozlehlou panoramatickou terasu s výhledem na moře, spací prostor je charakterizován dvěma pokoji, z nichž jeden má výhled na moře. Vnější plocha, která vede podél celé vily, je vydlážděna, a velká zahrada, která vyčnívá směrem k moři, je další výhodou této nemovitosti. Dům je zařízet nábytkem a dekoraci v tradičním sardinském stylu. V každém pokoji je klimatizace. Venkovní sprcha je ze sardinského kamene. Nemovitost poskytuje naprosté soukromí. Roční poplatky v komunitě jsou 3 600 EUR.

Punta Molara je elegantní komunita postavená na charakteristickém úseku pobřeží s výhledem na ostrovy Tavolara a Molara a je vybavena 24/7 bezpečnostní službou po celý rok a klubem, který spravuje pobřežní bóje, kde kotví soukromé lodě. Funguje zde i spolek, který přes léto pořádá různé akce a zábavy.

Město Olbia je starobylou vstupní barnou do severní části Sardinie s bohatou historii, nádhernou přírodou, členitým pobřežím a tyrkysovým mořem. Město spojuje s pevninskou částí Itálie několik trajektových linek do Livorna, Janova, Říma a Piombina. Mezinárodní letiště poskytuje pravidelné letecké spojení do celé Evropy. Oblast Punta Molara oplývá malými nádhernými plážemi, zátokami s křišťálově čistou vodou a je ideálním místem pro strávení chvil absolutní relaxace v kontaktu s přírodou, ale na dosah všech hlavních služeb. V bezprostřední blízkosti města Porto San Paolo se nachází Puntaldia s vyhlášeným přístavem a golfovým hřištěm, San Teodoro a mnoho rajských pláží, jako jsou Cala Brandinchi a Lu Impostu.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share