Byt 4+kk, Torrevieja, Španělsko

€170,000

Popis

Krásný již zařízený apartmán s bazénem, kousek od pláže.

Apartmán v prvním patře v krásném rezidenčním komplexu, který se nachází v oblíbené urbanizaci Altos del Sol v Aguas Nuevas v Torrevieja. Objekt se skládá ze 3 ložnic a 1 koupelny, útulného obývacího pokoje s otevřenou kuchyní a velké sluneční terasy o rozloze 30 m2. Prodává se zařízený a s veškerou bílou technikou. Má také vlastní parkovací místo v uzavřeném areálu. Altos del Sol je známý svým velkým a krásným bazénem s dostatkem místa na opalování.

Oblast nabízí několik malých parků, 800 metrů od hotelu se nachází řada dobrých restaurací, Několik supermarketů v okruhu 1 km, nákupní centrum s obchodem Mercadona, bankou, lékárnou a obchody je vzdálené 1,2 km. K moři, kde je možnost koupání na několika malých plážích, je to 900 metrů. Nejbližší hlavní pláž Playa de los Locos je vzdálená asi 1,2 km a pláž La Mata asi 2 km. 1,5-2,5 km od centra Torrevieji.

Na jihu provincie Alicante v jihovýchodním Španělsku se rozkládá známé a turisticky vyhledávané letovisko Torrevieja. Leží na prosluněném pobřeží Costa Blanca, a i když je poměrně hustě zalidněno (cca. 105.000 obyvatel), zachovalo si svou jedinečnou atmosféru a starodávný půvab. Turistům je zde k dispozici vše, co potřebují ke strávení pohodové dovolené. Hlavním lákadlem města Torrevieja jsou bezesporu písečné pláže, které se táhnou v délce 20 km. Pláže se postupně svažují do moře, proto jsou vhodné nejen pro rodiny s malými dětmi, ale také pro méně zdatné plavce. Město se též pyšní starou rybářskou tradicí a proslavilo se produkcí mořské soli. Návštěva v místním solném dole je plán téměř každého turisty. Město okouzlí svými památkami, malými trhy a obchůdky.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share