Dům, 5+kk, Rogoznica, Chorvatsko

€550,000

Popis

Nově postavený dům s bazénem na pozemku o rozloze 270 m2, s výhledem na moře.

Dům má obytnou plochu 220 m2 a nachází se pouhých 50 m od moře. Z domu je krásný výhled na moře. Veškeré potřebné zázemí; obchody, restaurace, trh, se nachází 15 minut chůze od domu.

Dům se skládá z přízemí a dvou podlaží. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní, WC a vstup na terasu, jejíž součástí je sluneční terasa s bazénem.  V patře jsou ložnice s koupelnami a vstupem na terasy s výhledem na moře. Dům má veškerou potřebnou infrastrukturu. V rámci zahrady se nachází tradiční gril, stejně jako parkovací místa.

Rogoznica je malá rybářská a zemědělská obec s méně než tisíci obyvateli. Disponuje malým přístavem pro osobní dopravu a jachtařským přístavem, marinou Frapa Rogoznica, která se pokládá za nejkrásnější na Jadranu. Centrální část mariny se nachází se na umělém ostrůvku. Městečko je turisty vyhledávané kvůli členitému pobřeží s dostatkem stromů, které nabízí pěkné koupání a klidnou rekreaci. Ve staré části Rogoznice se nachází spousta restaurací, zmrzlinových stánků, kaváren, kulturní centrum a malý rybářský přístav. Během sezóny zde probíhají večerní kulturní představení pod širým nebem. Městečko nabízí hezké koupání na oblázkových plážích s pozvolným vstupem do vody na hlavní pláži i v okolních nevelkých zátokách Ložnice, Ražanj aj. Voda je zde průzračná a čistá.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share