Kamenný dům 6+1, Trogir, Chorvatsko

€307,000

Popis

Půvabný kamenný dům v UNESCO chráněném historickém centru Trogiru, jen 50 metrů od moře.

Pět set let starý kamenný dům nabízí užitnou plochu 156 m2 na 4 podlažích. Díky své exkluzivní poloze, pár kroků od městského nábřeží, je tento dům ideální pro turistickou investici. Velmi snadno by se dal přestavět na hostel, menší hotel nebo nějaký druh bed and brekfast.
Skládá se z přízemí, prvního, druhého a třetího patra. Prostorná kuchyň s jídelním koutem, koupelna a spíž se nacházejí v přízemí a vnitřní, dřevěné schodiště vede do 1. patra, kde se nachází pokoj, obývací pokoj, toaleta a terasa. Do 1. patra je možné se dostat po vnějším schodišti, takže existuje možnost, že pouze přízemí bude přestavěno na kancelářské prostory. Ve 2. patře se nacházejí 2 pokoje s možností otevření východu na terasu. Ve 3. patře jsou 2 pokoje a balkon.
Pár kroků od vchodu do domu se nacházejí nejoblíbenější restaurace a bary v Trogiru. Za minutu až dvě chůze dojdete k trogirské katedrále svatého Vavřince a k všeobecně známému Radovanskému portálu, nejvýznamnějšímu středověkému portálu v této části Evropy. Minuta chůze vás dělí také od nově zrekonstruované městské pláže. Skutečně jedinečná lokalita a vzácná nemovitost s opravdu velkým potenciálem.

Město Trogir je dalším fantastickým klenotem v koruně chorvatských turistických destinací, vzdálené pouhých 20 minut od letiště. Je to malý ostrov spojený jedním krátkým mostem s pevninou a jedním krátkým mostem s ostrovem Čiovo. Stejně jako Dubrovník je to středověké opevněné město a bylo prohlášeno za světové dědictví, které má ochranu UNESCO. Ostrov Čiovo je také částečně chráněn světovým dědictvím, ale má „párty pláže“ a několik rybářských osad. Díky oblibě těchto pláží jsou nemovitosti Čiovo oblíbené jako místo pro investice do chorvatských nemovitostí. Odlehlé pobřežní nemovitosti jsou vždy oblíbené u investorů do nemovitostí v Chorvatsku a na ostrově Čiovo jich je několik, ale na trh jich přichází jen málo.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share