Dům 7+2kk, Pašman, Chorvatsko

€865,000

Popis

Polovina dvojdomu přímo u oblázkové pláže v malé obci na ostrově Pašman

Nabízíme k prodeji polovinu domu sestávajícího ze dvou apartmánů, nacházejících se v přízemí a prvním patře. Tato nemovitost je opravdovou raritou na ostrovech, s prostorným dvorem, který vede přímo na promenádu u moře. Přízemní apartmán se skládá z kuchyně s obývacím pokojem, dvou ložnic, koupelny a toalety. Obývací pokoj je od terasy o rozloze téměř 20 m² oddělen skleněnou stěnou, kde pokračuje upravená zahrada. V prvním patře se nachází apartmán se stejným půdorysem, který má navíc galerii s další ložnicí a pracovním koutem. Před vstupem je velká terasa s úchvatným výhledem na moře a okolí Zadaru. Oba apartmány jsou klimatizované, plně zařízené a vybavené a jsou úspěšně pronajímány od jara do podzimu. Dvorek je upravený a obklopený zeleným plotem, který zajišťuje soukromí nájemcům. Na zahradě se nachází venkovní sprcha a gril. Vedle domu jsou k dispozici dvě parkovací místa.

Obec nabízí písčitou pláž, restaurace, obchod a veškeré vybavení pro příjemnou dovolenou, stejně jako přístav, který poskytuje bezpečné útočiště pro menší jachty. Tato nemovitost je ideální pro investici do pronájmu nebo pro rodinnou dovolenou v jednom z nejkrásnějších míst na chorvatských ostrovech.

Pašman je ostrov v zadarském souostroví, oddělený od Zadaru a Biogradu malebným Pašmanským kanálem. S ostrovem Ugljan je spojen mostem a trajektovým spojením s Biogradem a přes ostrov Ugljan se Zadarem. Uprostřed ostrova Pašman se nachází stejnojmenné místo, které zdobí staré kamenné jádro, dlouhá promenáda u moře a mělké písečné pláže.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share