Vila 4+kk, Kréta, Řecko

€480,000

Popis

Vila s nádherným výhledem na moře jen 50 m od pláže nedaleko Rethymna

Je součástí uzavřené komunity s krásnými společnými zahradami, velkým společným bazénem a dalšími společnými zařízeními. Zároveň má vlastní soukromý pozemek o velikosti 444 m2 spolu se soukromým bazénem nabízejícím 143 m2 obytné plochy na 2 podlažích. Nemovitost se nachází 2 minuty chůze od moře a asi 10 minut chůze od vesnice.

V přízemí je otevřená kuchyně a obývací prostor s krbem, ložnice a koupelna. V prvním patře jsou další 2 ložnice a koupelna. Vila je obklopena krytými verandami s krásným výhledem na moře na obou úrovních, zatímco vnější část přízemí je terasovitá a zahrnuje také gril. Je kompletně vybavená zcela novými spotřebiči. Je zde podlahové vytápění, krb na dřevo, klimatizační jednotky a další úložný prostor. Jedná se jednoznačně o nemovitost s vysokou investiční hodnotou.

Panormo se nachází v centru na severním pobřeží Kréty, 58 km západně od Iraklionu a 20 km východně od Rethymna. Obec nebyla zasažena náporem masové turistiky. Vřelí a přátelští obyvatelé stále pracují na polích na malých úrodných pláních nebo jsou pastýři a rybáři. Nabílené budovy lesknoucí se v poledním slunci, malé bludiště zadních uliček mírně se svažujících k malému přístavu a krásným plážím. Je tu tradiční náves s tavernami a Kafeneio a staré malebné domy jsou renovovány a restaurovány s velkou elegancí. Pro nákupy má vesnice mini trhy, pekařství, řeznictví, obchody se suvenýry, poštu, půjčovnu aut atd. V Panormu a okolí najdete malé pláže s hladkými sluncem vyhřívanými oblázky, písečné zátoky, některé s vybavením pro vodní sporty, rybaření, potápění atd.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share