Kamenná vila 4+kk, Kréta, Řecko

€895,000

Popis

 Nádherná moderní kamenná vila jen 15 metrů od krásných pláží v zálivu Kissamos nedaleko Chanie

Tato nádherná moderní kamenná vila je doslova jen 15 metrů od krásných pláží a tyrkysových vod Zálivu Kissamos. Nachází se v klidné plážové lokalitě, přesto je v dosahu všech zařízení – pouhých 5 minut od obchodů a pláží v Kissamos a 30 minut od rušného města Chania. Vila je také ideálně umístěna pro slunění na slavných plážích Balos, Falassarna a Elafonisi a pro pěší túry v mnoha soutěskách západní Kréty.

Vila se nachází na velkém pozemku s dobře udržovanou zahradou s trávníkem a zdí, kde rostou vzrostlé stromy a rostliny. K dispozici jsou kamenné květináče, 50metrová příjezdová cesta, parkoviště stíněné bugenvileí, parkování pro více než 10 aut, 26m² dlážděný bazén se sprchou a terasou z krémového kamene a velká zastíněná veranda, kde si můžete vychutnat chladný nápoj a kochat se výhledem na Homérovo víno-temné moře.

Hlavní vstupní dveře vedou do prostorné obývací a jídelní části s klimatizací a funkčním krbem. Velké prosklené balkonové dveře vedou ven na verandu a k bazénu. K jídelní části přiléhá dobře navržená a plně vybavená kuchyně a je zde také umývárna s umyvadlem a WC. V přízemí se nacházejí dvě prostorné ložnice, obě s vestavěnými skříněmi. Jedna z ložnic má balkonové dveře vedoucí na verandu a k bazénu. Dále je zde velká rodinná koupelna s vanou/sprchou, umyvadlem a WC, s atraktivními prvky z místního zeleného mramoru, který používali již Římané.

Luxusní bílé mramorové schody vedou do prvního patra, kde se nachází hlavní ložnice. Tato ložnice má vestavěné skříně, šatnu a prostornou koupelnu se sprchou, umyvadlem, WC, bidetem a dalšími prvky ze zeleného mramoru. Velké prosklené balkonové dveře vedou na velký balkon s nádherným výhledem na Záliv Kissamos a drsné horské poloostrovy Gramvousa a Rodopos.

Vila byla postavena v roce 2009 a majitelé ji od té doby udržují v bezvadném stavu. Byla navržena pro celoroční bydlení a je vybavena klimatizací a dálkově ovládanými stropními ventilátory ve všech ložnicích, telefonními/TV/satelitními přípojkami ve všech ložnicích a obývacím pokoji, dvouplášťovými okny, žaluziemi a dveřmi z béžového hliníku, síťkami proti hmyzu, ohřívačem vody, připravenými rozvody pro ústřední topení, bezpečnostními světly, alarmovým systémem, venkovními kohoutky a zavlažovacími systémy a bránou na příjezdové cestě.

Tato vila se nachází v nádherné a jedinečné lokalitě a prodává se se vším nábytkem a vybavením kromě osobních předmětů.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share