Vila 4+1, Javea, Španělsko

€695,000

Popis

Středomořská perla s palmovou zahradou, slunečními terasami, sametově modrým bazénem a Ibizou na obzoru.

Vila poskytuje krásný výhled na Středozemní moře, několik malebných typických střech a maják, který přidává romantický nádech, zejména ve večerních hodinách. Vila je obklopená kamennou zdí, zdobenou zelení, má upravenou kvetoucí zahradu se stromy. Slunečná terasa s bazénem poskytuje příjemný venkovní obytný prostor a je přístupná z kuchyně. Pokoje vily jsou světlé, atraktivně zařízené, nábytek a výzdoba jsou nadčasové. Vila leží na slunném, klidném a prestižním místě v mezinárodní čtvrti s restauracemi a obchody v bezprostřední blízkosti.

Javea je malé, historické město, bez výškových budov, které nabízí relaxační atmosféru. Javea nabízí čisté, teplé, modré Středozemní moře kolech krásných pláží a zátok. Díky rozmanitosti krajiny, počínající písečným pobřežím až po drsné horské oblasti, díky svému mírnému celoročnímu klima a zejména pečlivé politiky výstavby a plánování turistických zařízení, je Javea klenotem na pobřeží Costa Blanca, který kombinuje krásu a moderní služby s šarmem staré rybářské vesnice.

Costa Blanca má typické středomořské podnebí, s chladným mořským vánkem v létě a je ochranou ze strany okolních hor proti chladu severních větrů v zimě. V oblasti je průměrně téměř 3000 hodin slunečního svitu ročně a průměrná teplota lehce přesahuje 20 stupňů. V roce 1986 doporučila Světová zdravotnická organizace klima této oblasti jako jednu z nejpříjemnějších na světě – ani příliš teplo v létě, ani příliš chladno v zimě. V průměru se může pochlubit 325 slunečnými dny ročně, je tedy ideální k návštěvě po celý rok.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti ve Španělsku, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    1 005 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share