Vila 4+1, Sardinie, Itálie

€510,000

Popis

Vila s panoramatickým výhledem na moře, bílé pláže jihozápadní Sardinie a všudypřítomnou zeleň.

Vila byla postavená v roce 2010 a leží jen 1,5 km od pláže s bílým pískem v Santa Margherita di Pula a 5 minut jízdy od rajských pláží a zátok Chia. Dům je přízemní a skládá se ze tří ložnic, dvou koupelen, společenské místnosti s jídelnou, kuchyní a dvěma venkovními komorami. Pozemek má rozlohu asi 900 m2 a je na něm povoleno postavit bazén.

Eden Rock je krásná a klidná komunita obklopená měkkými zelenými kopci jižní Sardinie. Toto úžasné prostředí otevírá fantastické okno do Středozemního moře s chráněným přírodním parkem vzadu a úžasnou pláží přímo vpředu. Nachází se poblíž známé Chie, mezi městečkem Pula a klidnou vesnicí Domus de Maria, poblíž nejpozoruhodnějšího pobřeží Středozemního moře.

Sardinie, druhý největší ostrov v celém Středozemním moři, zaujímá plochu velkou asi jako Morava. Na ostrově se ovšem najde pozoruhodná různorodost krajinná, kulturní i sociální. Pobřeží, vesměs dosti členité, kde se střídají skály i desítky kilometrů romantických pláží,omývané krásným tyrkysovým mořem, jako by představovalo úplně jiný svět než odlehlá krajina v sardinském vnitrozemí. A zatímco přímořská letoviska v létě zalidňují turisté nejen z pevninské části Itálie, život mimo turistické zóny tepe úplně jiným tempem. Sardinie disponuje třemi mezinárodními letišti a jednotlivé části jsou dobře propojené rychlostními silnicemi.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Itálii, podívejte se zde.

Dodatečné informace

  • Pozemek
    900 m2

Umístění

Sdílej nemovitost

Share