Vila 4+kk, Ugljan, Chorvatsko

€1,400,000

Popis

Na ostrově Ugljan se nachází luxusní vila s bazénem přímo u pláže a nádherným výhledem na moře.

Tato nově postavená vila je umístěna jen pár kroků od mořského pobřeží na krásném dalmatském ostrově Ugljan, který okouzluje svou přírodní krásou, krajinou a nedotčenou přírodou. Vila nabízí úchvatné výhledy na moře, soukromý bazén a blízkost k pláži. Stavba vily v moderním stylu se vyznačuje čistými liniemi a propracovaným moderním stylem interiéru. Přízemí vily je rozloženo na třech kaskádách, které spojují vstup do domu s moderní kuchyní a jídelním prostorem, obývacím prostorem a úchvatnou zahradou s bazénem.
Posuvnými prosklenými dveřmi v délce stěny se světlý a prostorný obývací pokoj otevírá na velkou terasu, která je v nejteplejších hodinách dne částečně zastíněna. Venkovní terasa nabízí posezení a venkovní gril s výhledem na nádherný nekonečný bazén a moře.
V přízemí se nachází také další toaleta a prádelna. Na horním patře se nachází tři ložnice, každá s vlastní koupelnou (dvě se sprchou a jedna s vanou). Pozemek je obklopen osvětlenými schody a olivovými stromy, které vile za tmy dodávají unikátní atmosféru. Součástí nemovitosti jsou dvě garážová stání.
Vila leží na okraji obce, cca 1 km od centra. Mezi vilou a mořem je místní komunikace.

Ostrov Ugljan je nedílnou součástí Zadarského souostroví a zároveň nejbližším ostrovem k kulturnímu a ekonomickému centru této oblasti – městu Zadar, od kterého je vzdálen jen několik námořních mil. Ugljan má poměrně členitý pobřežní pruh o délce asi 20 kilometrů, který je zdoben zátokami různých velikostí a tvarů. Hlavními atributy koupací oblasti na ostrově Ugljan jsou křišťálově čisté moře a nedotčená příroda. Ugljan je také ideálním výchozím bodem pro objevování dalších ostrovů Zadarského souostroví a přitahuje mnoho jachtařů, sportovních rybářů, potápěčů a nadšenců dalších vodních sportů. Po celém ostrově Ugljan vede kilometry cyklostezek, takže kolo je ideálním dopravním prostředkem pro objevování tohoto ostrova, stejně jako sousedního ostrova Pašman, který je s Ugljanem spojen mostem.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

Umístění

Sdílej nemovitost

Share