Apartmánový dům, Seget, Chorvatsko

Na zavolání

Popis

Luxusní apartmánový dům s výhledem na moře z krásné terasy.

Apartmánový dům o rozloze 238 m2 na pozemku o rozloze 467 m2, druhá řada u pláže. Apartmánový dům se nachází v klidné obci Seget Vranjica, 5 km od Trogiru, 10 km od letiště Split a 30 km od Splitu. Nejbližší oblázková pláž je vzdálená 30 m, vede k ní přímá cesta od domu. Větší oblázková pláž je vzdálená asi 300 m. Obě pláže jsou mělké a vhodné pro malé děti. Ze Seget Vranjica do původní obce Seget Donji (4 km) se táhne krásná promenáda u moře a stejnou část lze využít pro jízdu na kole.
Dům má jeden apartmán v přízemí, další v 1.patře a dva apartmány v horním patře. Všechny apartmány jsou vybaveny ve stylu směsice místní dalmatské architektury s nádechem moderny. Veškerý nábytek a instalace jsou renovované a ručně vyrobené majitelem.
Dva apartmány mají dvě ložnice a nacházejí se ve druhém patře. V prvním patře se nachází apartmán se dvěma ložnicemi, který se rozkládá na celém patře. Tento prostorný apartmán o rozloze 100 m2 je luxusně vybaven. Ze všech podlaží je krásný výhled na moře na jižní a západní straně. K domu náleží zahrada, kde je prostor pro vybudování bazénu. Dům má dvě garáže, ve spodní části pozemku velkou pro 2 auta a v horní se nachází garáž pro 1 auto.

Seget Vranjica je malá vesnička nacházející se přibližně 5 km od města Trogir. Díky své poloze se nabízí jako ideální výchozí bod pro turistiku na Jadranu, neboť nedaleký Split je dopravní tepnou.

Chcete-li vědět, jak probíhá koupě nemovitosti v Chorvatsku, podívejte se zde.

 

Umístění

Sdílej nemovitost

Share